ستاد مرکزی اربعین حسینی کارگاه مستندسازی برگزار می کند

15 مهر 1397 ساعت 10:00

ستاد مرکزی اربعین حسینی در قالب دومین گردهمایی یاوران رسانه ای اربعین کارگاه مستندسازی برگزار می کند.


به گزارش سینماتجربی، دومین همایش یاوران رسانه‌ای اربعین با سخنرانی محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، حسین ذوالفقاری رئیس ستاد مرکزی اربعین، حجت‌الاسلام پناهیان، یکی از مسئولان بلندپایه صدا و سیما و حجت‌الاسلام علی کریمیان رئیس اتحادیه رادیو تلویزیون‌های کشورهای اسلامی از ساعت ۸:۳۰ روز چهارشنبه ۱۸ مهر ماه در سالن همایش‌های وزارت کشور آغاز می‌شود.
در نوبت بعد از ظهر این همایش چهار کارگاه تخصصی با محورهای خبرنگاری، مستندسازی، عکاسی و فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی برگزار می‌شود. که در کارگاه خبرنگاری حسن شمشادی و علی ظریفی خامنه، در کارگاه عکس کمال‌الدین شاهرخ و زهیر صیدانلو، در کارگاه مستندسازی وحید چاووش و سهیل کریمی و در کارگاه فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی امیر خوراکیان تدریس خواهند کرد.
آخرین مهلت ثبت‌نام در این همایش روز سه شنبه ۱۷ مهر ماه است و علاقه‌مندان برای ثبت‌نام می‌توانند به سایت resaneh.alarbaeen.ir مراجعه کنند.
پس از بررسی و طبق اولویت دعوتنامه به افراد جهت حضور ارسال خواهد شد. شروع همایش از ساعت ۸:۳۰ صبح ۱۸ مهر و تا ساعت ۱۸ به طول می انجامد.
پس از پایان همایش به افرادی که درهمایش شرکت داشتند و قصد حضور در مراسم اربعین را داشته باشند گواهی نامه و ویزای رایگان اعطا خواهد شد.


کد مطلب: 13409

آدرس مطلب: http://cinematajrobi.ir/vdcgyt9q.ak9wz4prra.html

سینما تجربی
  http://cinematajrobi.ir