ضابطی‏ جهرمی، سینایی، الستی و امامی با مستندسازان دیدار می کنند
کد مطلب : 9579

در برنامه «عصر گفتگو»؛
ضابطی‏ جهرمی، سینایی، الستی و امامی با مستندسازان دیدار می کنند

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۴۴
همزمان با برگزاری نهمین دوره جشنواره «سینماحقیقت»، دکتر احمد ضابطی جهرمی، خسرو سینایی، دکتر احمد الستی و همایون امامی، با حضور در سینما فلسطین به دیدار با مستندسازان پرداخته و تجربیات خود را در اختیار علاقمندان قرار می دهند.
Share/Save/Bookmark
به گزارش روابط عمومی جشنواره بین المللی «سینماحقیقت»، جلسات «عصر گفتگو» و دیدار مستندسازان و پزوهشگران، از امروز دوشنبه ۲۳ آذر ماه تا روز پنجشنبه 26 آذرماه ساعت ۱۹ در غرفه تحقیقات و پژوهش مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی واقع در طبقه سوم سینما فلسطین برگزار می گردد.

شایان ذکر است دکتر احمد ضابطی جهرمی (مدرس، مولف و پژوهشگر سینما)، دکتر احمد الستی (مدرس و پژوهشگر)، همایون امامی (مستندساز، پژوهشگر و مدرس سینمای مستند) و خسرو سینایی (فیلمنامه نویس و مستندساز پیشکسوت) از اساتیدی هستند که با مستندسازان و علاقمندان به گفتگو می نشینند.

* گفتنی است: نهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت از ساعت ۹:۳۰ صبح تا ۲۳ شب روزهای ۲۲ تا ۲۸ آذرماه ۹۴، در سینما فلسطین و سینما سپیده پذیرای عموم علاقمندان سینمای مستند خواهد بود تا ۲۳۷ فیلم مستند منتخب ایرانی و خارجی به رؤیت دوستداران این گونه‌ی سینمایی درآید. حضور در این جشنواره برای عموم آزاد و رایگان است.