مستندساز تنکابنی اولین متقاضی شرکت در دوازدهمین دوره جشنواره «سینماحقیقت» شد
کد مطلب : 13181

مستندساز تنکابنی اولین متقاضی شرکت در دوازدهمین دوره جشنواره «سینماحقیقت» شد

تاریخ انتشار: يکشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۰
افشین آذریان مستندساز تنکابنی، با ثبت فیلم «سلفی با نیلوفر»، بعنوان اولین متقاضی شرکت در بخش مسابقه ملی دوازدهمین دوره‌ی جشنواره سینماحقیقت معرفی شد.
Share/Save/Bookmark
به گزارش روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، این فیلم مستند درباره‌ی تخریب تدریجی تالاب انزلی است که در سال ۱۳۹۷ و به مدت زمان ۱۰ دقیقه، توسط افشین آذریان کارگردانی شده است.
پژوهشگر، فیلمبردار، صدابردار، صداگذار، تدوینگر و تهیه‌کننده «سلفی با نیلوفر» هم افشین آذریان است؛ مستندساز ۴۲ ساله‌ی تنکابنی که دارای مدرک تحصیلی فوق‌لیسانس ادبیات نمایشی است و در کارنامه‌ی فیلمسازی او، ساخت آثاری چون لجبازی یک فرشته، سه سال و یک قرن، مذهب و ...به چشم می‌خورد.
گفتنی است: مستندسازان و تهیه‌کنندگان محترم تا روز سی‌ویکم شهریورماه ۹۷ فرصت دارند که مشخصات جدیدترین آثار مستند خود را روی وب‌سایت جشنواره سینماحقیقت به نشانی www.irandocfest.ir ثبت کرده و نسخه‌ای از فیلم را حداکثر تا ۱۰ مهرماه جهت بازبینی به دفتر جشنواره ارائه نمایند.
*‌دوازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» به دبیری سیدمحمدمهدی طباطبایی‌نژاد، طی روزهای ۱۸ تا ۲۵ آذرماه ۱۳۹۷ در شهر تهران برگزار می‌شود.