پوستر فیلم انیمیشن «قلب سیمرغ» رونمایی شد
کد مطلب : 12795

پوستر فیلم انیمیشن «قلب سیمرغ» رونمایی شد

تاریخ انتشار: سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۸
پوستر فیلم انیمیشن «قلب سیمرغ» رونمایی شد پوستر فیلم انیمیشن «قلب سیمرغ» اثر زنده یاد وحید نصیریان با طرحی از علیرضا پوستین دوز رونمایی شد.
Share/Save/Bookmark
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سینما تجربی»، پوستر انیمیشن سینمایی «قلب سیمرغ» اثر زنده یاد وحید نصیریان با طرحی از علیرضا پوستین دوز امروز ۸ اسفند ماه، همزمان با آغاز پیش فروش بلیت های این فیلم رونمایی شد و اکران این اثر سینمایی از تاریخ ۱۳ اسفندماه در گروه سینمایی «هنر و تجربه» آغاز خواهد شد.
در این فیلم انیمیشن که توسط مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تولید شده است، بازیگرانی چون حمید فرخ نژاد در نقش «رخش»، رضا کیانیان در نقش «شیردال»، الهام پاوه نژاد در دو نقش «آفرین» و «هما»، پرویز پورحسینی در نقش «سپنتا»، امین قاضی در نقش «رها» و علیرضا طاهری در نقش «رستم»، آرزو آذری در نقش «مینو» و وحید نصیریان در نقش «دم شیردال» از صداپیشه نقش هایی هستند که نصیریان در «قلب سیمرغ خلق کرده است.
مهدی ابوهاشم و وحید نصیریان نویسندگان، پیام آزادی آهنگساز، محمود موسوی نژاد طراح صدا و صداگذاری، نیما دهخوارقانی، مشهود ولیان، بابک تهرانی و محمود میروهابی انیماتورها، امیر سلامتی مدیرنورپردازی و رندرینگ، امیر سحر خیز و محمد رستمی جلوه های ویژه، وحید نصیریان تدوین، وحید نصیریان طراح کاراکترها و مهدی نادری بازنویسی دیالوگ ها از عوامل ساخت انیمیشن سینمایی «قلب سیمرغ» هستند.
در خلاصه داستان انیمیشن سینمایی «قلب سیمرغ» چنین آمده است: در آینده‌ای دور، میان انسان‌های کره زمین جنگی همه‌گیر در حال انجام است. در این میان، «سپنتا»، سعی دارد «مینو»، زن پا به ماهش را از این مهلکه بیرون برده و به غاری برساند که توسط نیروی «سیمرغ» از آن محافظت می‌شود.آنها نام فرزمد خود را «رها» می گذارند درگیر و دار این جنگ، «اژدهاک» که در کوه دماوند به بند کشیده شده بود، آزاد می شود. رها پس از سال ها به جنگ اژدهاک می رود و با وجود کوچکیش بر اژدها پیروز گشته و ناجی سرزمینش می شود.
آیین گشایش این فیلم عصر روز ۱۴ اسفندماه ساعت ۲۰ در موزه سینما برپا می شود.