ثبت‌نام «درس‌گفتارهای تدوین در سینمای مستند» آغاز شد
کد مطلب : 11723

ثبت‌نام «درس‌گفتارهای تدوین در سینمای مستند» آغاز شد

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۰
درس‌گفتارهای تدوین در سینمای مستند از تاریخ ۱۹ تیر‌ماه ۹۶ آغاز می‌شود و علاقمندان به شرکت در این جلسات می‌توانند از امروز (۲۹ خرداد) با مراجعه به وب‌سایت رسمی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، در این دوره‌های آموزش تخصصی ثبت‌نام کنند.
Share/Save/Bookmark
به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، در پی برگزاری دوره‌های تخصصی در زمینه‌های مختلف سینمای مستند در سال‌های گذشته، معاونت پژوهشی این «مرکز» درس گفتارهای تدوین در سینمای مستند را از تاریخ ۱۹ تیرماه و به مدت هفت هفته برگزار می‌کند .
این درس‌گفتارها با حضور مدرسانی چون استاد محمدرضا اصلانی، دکتر احمد ضابطی‌جهرمی، مصطفی خرقه‌پوش، بهمن کیارستمی، نازنین مفخم، معین کریم‌الدینی و سهراب نوربخش در سالن سینماحقیقت برگزار می‌شود.
برخی عناوین مجموعه درس گفتارهای تدوین در سینمای مستند به این شرح است: تدوین گرافیکی در فیلم مستند؛ تفاوت‌های تدوین در سینمای مستند و داستانی؛ تدوین فیلم مستند در یک نگاه؛ دراماتیزه کردن فیلم مستند؛ مباحث تکنیکال تدوین (سخت‌افزار / نرم‌افزار)؛ راه‌های عملی در طراحی تدوین مستند و...
جدول برنامه‌ی این کارگاه تخصصی از ساعت ۱۷ تا ۲۰ عصر روزهای دوشنبه و به مدت ۸ هفته پیش‌بینی شده است.
علاقه‌مندان باسابقه ساخت فیلم مستند، دانشجويان هنر و سينما (با ارائه کارت دانشجویی) و هنرجويان انجمن سينمای جوانان ايران با ارائه معرفی‌نامه از این انجمن، قادر به ثبت‌نام در این دوره‌ها خواهند بود.
ثبت‌نام درس‌گفتارهای تدوین در سینمای مستند از طریق دو درگاه www.defc.ir و www.cinematajrobi.ir امکان‌پذیر است.