مديرعامل و قائم مقام مركز گسترش سينماي مستند و تجربي در سمت خود ابقاء شدند
کد مطلب : 11932

طی احکامی از سوی رئیس سازمان سینمایی؛
مديرعامل و قائم مقام مركز گسترش سينماي مستند و تجربي در سمت خود ابقاء شدند

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۲
براساس مصوبه هيأت امناء مركز گسترش سينماي مستند و تجربي و حکم رئیس سازمان امور سینمایی،سمعی و بصری؛ سيدمحمدمهدي طباطبايي نژاد در سمت مدیرعاملی این مرکز ابقاء شد.
Share/Save/Bookmark
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی "سینماتجربی" به نقل از روابط عمومی سازمان امور سینمایی،سمعی و بصری؛ در متن حکم طباطبایی‌نژاد که به امضای مهندس محمدمهدی حیدریان رسیده، آمده است:
نظر به تجارب ارزنده جنابعالي در مديريت فرهنگي و امور سينمايي و به استناد ماده ۱۷ اساسنامه و بر اساس مصوبه مورخ ۲۱/۴/۹۶ هيأت امناء، به موجب اين حكم و به مدت دو سال به عنوان مديرعامل مركز گسترش سينماي مستند و تجربي منصوب مي‌شويد.
براساس این گزارش، همراهي با نهضت توليد محتوا و برنامه‌ريزي هدايت‌گر براي تقويت و ارتقاي كيفي و بهبود چرخه توليد و عرضه آثار حرفه‌اي، ايجاد فرصت ارتباط مستندسازان و فعالان عرصه انيميشن با انديشمندان حوزه و دانشگاه و وقايع و موضوعات مهم كشور، صيانت از حقوق پديدآورندگان آثار، توجه به هنرمندان خلّاق و جوان، ارتباط هدفمند با صنوف، تقويت بخش خصوصي در حوزه توليد و پخش، بهره گيري از ظرفيت نمايش خانگي و VOD براي عرضه حرفه‌اي و گسترده آثار، افزايش توليد و عرضه محتوا در عرصه انيميشن از مهمترین ماموریت‌های کاری مديرعامل مركز گسترش سينماي مستند و تجربي است.
همچنین رئیس سازمان امور سینمایی،سمعی و بصری طی حکمی مرتضی رزاق‌کریمی را در سمت قائم مقام مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی ابقاء کرد.
با پیشنهاد سیدمحمد مهدی طباطبایی‌نژاد و موافقت مهندس محمدمهدی حیدریان رئیس سازمان امور سینمایی،سمعی و بصری، طی حکمی مرتضی رزاق‌کریمی به عنوان عضو هیات عامل و قائم مقام مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی ابقاء شد.
براساس این گزارش، پیشبرد اهداف و انجام ماموریت‌ها و شرح وطایف محوله در سایه هماهنگی کامل از مهمترین ماموریت‌های عنوان شده در حکم مرتضی رزاق‌کریمی است.