پوستر مستند سینمایی «آوانتاژ» منتشر شد
کد مطلب : 10799

پوستر مستند سینمایی «آوانتاژ» منتشر شد

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۱
در آستانه نمایش مستند سینمایی «آوانتاژ» به کارگردانی محمد کارت در دهمین جشنواره سینماحقیقت از پوستر این فیلم رونمایی شد.
Share/Save/Bookmark
به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی " سینما تجربی"، به نقل از ایلنا طراحی پوستر «آوانتاژ» را احسان رضازاده نیز برعهده داشته است.
این فیلم که مضمونی اجتماعی دارد روایتگر شرایط کنونی تعدادی کارتن‌خواب در حال بهبودی است که روند بازیابی و بازپروری خود را طی می‌کنند. آن‌ها یک تیم فوتبال هم تشکیل داده‌اند و برای اثبات تیم خود باید در مسابقه با تیم پیشکسوتان استقلال تهران برنده بازی شوند.
از دیگرعوامل اصلی این فیلم می‌توان به فیلمبردار: جواد رزاقی‌زاده، صدابردار: مهدی‌ کارت، تدوین: اسماعیل علیزاده، صداگذار: آرش قاسمی، آهنگساز: صبا ندایی، اتالوناژ: حمیدرضا فطوره‌چیان و سیندخت رحیمیان، دستیاران کارگردان: امین مختاری و مهرداد خانی، عکاس: سجاد عسکری، تهیه‌کننده: محمد کارت و آبان عسکری، محصول شبکه مستند سیما اشاره کرد.
محمد کارت پیش از این با فیلم‌های مستند «خونمردگی»، «بختک» و «معلق» در سه دوره قبلی جشنواره سینماحقیقت حضور داشته که هرکدام از این فیلم‌ها مورد استقبال تماشاگران نیز قرار گرفته‌اند.