همایون ارشادی راوی «4فینال آسیا» شد
کد مطلب : 12391

همایون ارشادی راوی «4فینال آسیا» شد

تاریخ انتشار: شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۶
همایون ارشادی در پروژه‌ای مستند سینمایی با عنوان «4 فینال آسیا» در نقش راوی حضور دارد.
Share/Save/Bookmark
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سینما تجربی» به نقل ازخبرگزاری ایسکانیوز، «۴ فینال آسیا» محصولی مستند - داستانی است که سعی دارد مروری بر تاریخ باشگاه استقلال داشته باشد و امیر رفیعی کارگردانی آن را برعهده دارد.
«۴ فینال آسیا» به تاریخ باشگاه استقلال از زمان تأسیس که «دوچرخه سواران» نام داشت تا به امروز می پردازد و بیش از ۷۰ نفر از بزرگان و پیشکسوتان باشگاه و اهالی رسانه در آن حضور دارند ضمن اینکه چهره های مطرح سینما و تلویزیون نیز به عنوان راوی در این مستند حضور خواهند داشت.
امیر رفیعی که سابقه ساخت مستند «من ناصر حجازی هستم...» را داراست، در این مستند تاریخی کوشیده نگاهی کاملا بدون جانبداری نسبت به اتفاقات مهم تاریخ باشگاه آبی‌های پایتخت داشته باشد.
تهیه کننده «۴فینال آسیا» امیررفیعی است و خشایار الوند به عنوان نویسنده سناریو در گروه تولید حضور دارد.
علی فتح الله زاده مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال تهران نیز از جمله همراهان تولید این پروژه بوده است. شهاب کاظمی از فعالان نمایش خانگی به عنوان مشاور تولید پروژه در «۴فینال آسیا» حضور داشته است.
رضا یزدانی خواننده موسیقی ایران که در سالهای اخیر تجربیات بازیگری هم داشته به عنوان خواننده تیتراژ «۴فینال آسیا» حضور خواهد داشت.
همایون ارشادی به تازگی با حضور در استودیوی رضا یزدانی به عنوان نخستین راوی فیلم «۴فینال آسیا» حاضر شد تا بخشی از تاریخ باشگاه را روایت کند. قرار است طی روزهای آتی راویان دیگری از اهالی سینما، به این فیلم اضافه شوند.
همایون ارشادی پیرامون انگیزه خود از حضور در این کار گفت: وقتی پیشنهاد حضور در این اثر به من شد برای فوتبال و ارتقای بیشتر فرهنگ در این ورزش پرطرفدار و برای نام استقلال که تیم مورد علاقه ام است در این پروژه حضور پیدا کردم تا در این راه مهم که تاریخ باشگاه و متعاقبا زحمات گذشتگان را به تصویر می کشد، سهیم باشم.
همایون ارشادی درباره اوضاع فوتبال این روزهای کشورمان گفت: فقط در یک کلام فوتبال در ایران دیگر مثل قبل زیبا نیست. البته کماکان پیگیر بازی ها و نتایج آن به خصوص تیم محبوبم استقلال هستم اما مثل قبل لذت نمی برم. امیدوارم بار دیگر شور و هیجان سابق به فوتبال بازگردد و خوشحالم که چنین فیلمی ساخته می شود تا شاید با مرور گذشته این پیام به نسل امروز و آینده منتقل شود که فوتبال زیبا بوده و این زیبایی بایستی حفظ شود.

فهرست کامل عوامل تولید «۴فینال آسیا» به شرح زیر است: تهیه کننده و کارگردان: امیر رفیعی، نویسنده: خشایار الوند، فیلمبردار: میثم نظیمی، صدابردار: محمد مرتضایی، مدیر تولید: سعید اژدر، تدوین: رضا تاری وردی، مشاور پروژه: شهاب کاظمی.