نمایش دو فیلم مستند در سالن سینماحقیقت
کد مطلب : 10277

«از خانه شماره 37» و «مانکن‌های قلعه‌حسن‌خان»
نمایش دو فیلم مستند در سالن سینماحقیقت

تاریخ انتشار: شنبه ۱۹ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۳
عصر فردا (یکشنبه 20 تیر 95) دو فیلم مستند «از خانه شماره 37» و «مانکن‌های قلعه‌حسن‌خان»، در سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نمایش درآمده و نقد و بررسی می‌شوند.
Share/Save/Bookmark
به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی «سینماتجربی»، «از خانه شماره ۳۷» ساخته محسن شهرنازدار و سام کلانتری، مستندی تحقیقی درباره‌ی صادق هدایت است و «مانکن‌های قلعه‌حسن‌خان» به کارگردانی سام کلانتری هم فیلمی با موضوع ساخت چند مانکن پلاستیکی در یک کارگاه دور افتاده است که زندگی این مانکن‌ها و سرانجام‌شان بی‌شباهت به زندگی انسان‌ها نیست!

پس از نمایش این فیلم‌ها، جلسه نقد و بررسی آنها با حضور سام کلانتری (کارگردان)، رامتین شهبازی (منتقد میهمان) و ناصر صفاریان (کارشناس- مجری) برگزار خواهد شد.

گفتنی است: عموم علاقمندان جهت تماشای این فیلم‌های‌ مستند و شرکت در جلسه نقد و بررسی آن می‌توانند از ساعت ۱۷ عصر یکشنبه (۲۰ تیر‌ماه) به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره ۱۵، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند. شرکت در این برنامه برای عموم آزاد است.
دوستداران سینمای مستند و تجربی جهت اطلاع از برنامه‌های هفتگی کانون فیلم «سینماحقیقت» می‌توانند به کانال تلگرام این برنامه بپیوندند: telegram.me/cinemaverite