ستاد مرکزی اربعین حسینی کارگاه مستندسازی برگزار می کند
کد مطلب : 13409

ستاد مرکزی اربعین حسینی کارگاه مستندسازی برگزار می کند

تاریخ انتشار: يکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۰
ستاد مرکزی اربعین حسینی در قالب دومین گردهمایی یاوران رسانه ای اربعین کارگاه مستندسازی برگزار می کند.
Share/Save/Bookmark
به گزارش سینماتجربی، دومین همایش یاوران رسانه‌ای اربعین با سخنرانی محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، حسین ذوالفقاری رئیس ستاد مرکزی اربعین، حجت‌الاسلام پناهیان، یکی از مسئولان بلندپایه صدا و سیما و حجت‌الاسلام علی کریمیان رئیس اتحادیه رادیو تلویزیون‌های کشورهای اسلامی از ساعت ۸:۳۰ روز چهارشنبه ۱۸ مهر ماه در سالن همایش‌های وزارت کشور آغاز می‌شود.
در نوبت بعد از ظهر این همایش چهار کارگاه تخصصی با محورهای خبرنگاری، مستندسازی، عکاسی و فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی برگزار می‌شود. که در کارگاه خبرنگاری حسن شمشادی و علی ظریفی خامنه، در کارگاه عکس کمال‌الدین شاهرخ و زهیر صیدانلو، در کارگاه مستندسازی وحید چاووش و سهیل کریمی و در کارگاه فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی امیر خوراکیان تدریس خواهند کرد.
آخرین مهلت ثبت‌نام در این همایش روز سه شنبه ۱۷ مهر ماه است و علاقه‌مندان برای ثبت‌نام می‌توانند به سایت resaneh.alarbaeen.ir مراجعه کنند.
پس از بررسی و طبق اولویت دعوتنامه به افراد جهت حضور ارسال خواهد شد. شروع همایش از ساعت ۸:۳۰ صبح ۱۸ مهر و تا ساعت ۱۸ به طول می انجامد.
پس از پایان همایش به افرادی که درهمایش شرکت داشتند و قصد حضور در مراسم اربعین را داشته باشند گواهی نامه و ویزای رایگان اعطا خواهد شد.