تلاش کارگردان «تمام چیزهایی که جایشان خالی است» برای جذب سرمایه
کد مطلب : 12898

تلاش کارگردان «تمام چیزهایی که جایشان خالی است» برای جذب سرمایه

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۴
زینب تبریزی کارگردان «تمام چیزهایی که جایشان خالی است» برای جذب بخشی از سرمایه مستند تازه اش سراغ وب سایت حامی جو رفت.
Share/Save/Bookmark
به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، زینب تبریزی که حدود یک سال و نیم است درگیر ساخت مستندی با عنوان «تمام چیزهایی که جایشان خالی است» شده، با گذشت هشتاد درصد از فیلمبرداری برای جذب بخشی از سرمایه این مستند سراغ همدلی فرهنگ دوستان ایرانی رفته تا ساخت این مستند را به پایان برساند.
«تمام چیزهایی که جایشان خالی است» روایتگر زندگی دو زن به نام های مهناز و جمیله است که هردو به سرطان سینه مبتلا بوده اند. یکی با وجود مبارزه ای طولانی از دنیا می رود و دیگری بعد از بهبودی کامل، به فعالیت های خیریه و آگاهی بخش به بیماران مبتلا مشغول می شود. فیلمبرداری 20 درصد از این مستند به همراه مراحل پست پروداکشن آن باقی مانده است.
گفتنی است ویدیوی زینب تبریزی شامل توضیح درباره پروژه «تمام چیزهایی که جایشان خالی است» و درخواست حمایت مالی روز یکم اردیبهشت ماه روی سایت حامی جو قرار خواهد گرفت. این سایت یک سامانه آنلاین جذب سرمایه در اندازه های کوچک از تعداد زیادی افراد است.
عوامل پروژه تا مرحله ی تدوین عبارتند از: نویسنده و کارگردان و تهیه کننده : زینب تبریزی، فیلمبردار : محمد عاشقی، دستیار : علی جباری، صدابردار: علی علوی، طراح لباس : نرگس موسوی، تدوین : فرحناز شریفی، راوی : سولماز غنی، مشاور پروژه : آذر تشکر، مدیر تولید: روح الله فرح، مدیر اجرایی : احد کرمی