مجید انتظامی: ساخت مستند پرتره بودجه زیادی می خواهد
کد مطلب : 12555

مجید انتظامی: ساخت مستند پرتره بودجه زیادی می خواهد

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۸
مجید انتظامی معتقد است: ساخت فیلم های مستند درباره افراد امری ارزشمند است به شرطی که فیلمسازان از پشتوانه مالی برخوردار باشند و بتوانند تمام زوایا و دوران های مختلف زندگی فرد را به تصویر بکشند.
Share/Save/Bookmark
به گزارش ستاد خبری جشنواره سینما حقیقت، مجید انتظامی آهنگساز سرشناس گفت: داستان ساخت مستند «اُبوایست» به پنج سال پیش برمی گردد که من در حوزه هنری به هنرجویانی که کارگردانی می خواندند درس موسیقی می دادم و «حسین صادق‌محمدی» کارگردان این مستند از شاگردان من بود.
وی ادامه داد: محمدی اصرار زیادی بر ساخت این فیلم داشت اما من مخالفت کردم چرا که ساختن فیلم هایی به این شکل را شبیه جمع کردن استشهاد می دانستم که همه در آن فیلم از فرد مورد نظر تعریف می کنند و هیچ کسی مخالف آن فرد صحبت نمی کند اما ایشان برای من فیلمنامه ای آوردند و من را متقاعد کردند، هرچند بازهم فکر می کردم ساخت چنین فیلمی امکان ندارد و هزینه زیادی می خواهد.
این آهنگساز سرشناس ایرانی ساخت فیلم های مستند درباره افراد را کاری ارزشمند دانست به شرطی که از پشتوانه مالی برخوردار باشند و بتوانند تمام زوایا و دوران های مختلف زندگی فرد را به تصویر بکشند.
«اُبوایست» در بخش مسابقه ملی مستندهای بلند یازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت شرکت دارد و پنج شنبه ۲۳ آذر در سالن شماره ۳ پردیس چارسو به نمایش در می آید.