کامران حیدری «کارگاه فیلمسازی آسان» برگزار می‌کند
کد مطلب : 13401

کامران حیدری «کارگاه فیلمسازی آسان» برگزار می‌کند

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۴
کامران حیدری مستندساز مطرح کشور که با ساخت آثار تحسین‌شده‌ای چون «علی‌آقا» حضور موفقی در جشنواره‌های داخلی و بین‌المللی داشته است، در مؤسسه «سینماچشم» کارگاه یک روزه فیلمسازی برگزار می‌کند.
Share/Save/Bookmark
به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این کارگاه آموزشی عصر روز دوشنبه آینده (۱۶ مهر ۹۷) از ساعت ۱۴ تا ۱۹ در مؤسسه «سینماچشم» برگزار می‌شود و علاقمندان جهت هماهنگی و ثبت‌نام می‌توانند با شماره تلفن‌های ٨٨٨٢٨٢٤٦ و ٠٩٣٣٣٠٤٤٥٦٥ تماس بگیرند.
محل برگزاری کارگاه فیلمسازی آسان کامران حیدری، واقع در خیابان کریمخان، خیابان ایرانشهر، خیابان آذرشهر، پلاک ۲۲، طبقه دوم، موسسه «سینما چشم» است. مدیر آموزش این مجموعه هم فاطمه طوسی است.
گفتنی است که «كامران حيدری» مستندساز مطرح شیرازی، سازنده‌ی آثاری چون «من نگهدار جمالی، وسترن می‌سازم»، «دینگومارو»، «علی‌آقا» و... بوده و با کارگردانی فيلم‌هایی پُر از اتفاق، موسیقی، هيجان و ريتم، تاكنون منتخب بسياری از جشنواره‌های معتبر جهانی از جمله جشنواره «ايدفا» بوده است.
وی فيلم‌های خود را با كمترين تجهيزات و به تنهايی می‌سازد؛ فيلم‌هايی كه همواره مورد توجه بسياری از شبكه‌ها و رسانه‌های هنری و اجتماعی ایران و جهان بوده‌اند.
كامران حيدری در اين کارگاه آموزشی، از يافتن ايده، برقراری ارتباط با سوژه و فيلمسازی آسان و تك‌نفره صحبت می‌كند.