پوستر دهمین جشن مستقل سینمای مستند رونمایی شد
کد مطلب : 13213

پوستر دهمین جشن مستقل سینمای مستند رونمایی شد

تاریخ انتشار: شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۷
طی مراسمی در خانه سینما، از پوستر دهمین جشن مستقل سینمای مستند که توسط بهزاد خورشیدی طراحی شده است، رونمایی شد.
Share/Save/Bookmark
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی "سینماتجربی"، در نشستی که روز پنجشنبه ۱۸ مرداد ماه با حضور صاحبان آثار و جمعی از مستندسازان در تالار سیف الله داد خانه سینما برگزار شد، از پوستر دهمین جشن مستقل سینمای مستند رونمایی و آثار برگزیده برای حضور در بیستمین جشن بزرگ سینمای ایران معرفی شد.
محسن خان جهانی، رئیس دهمین جشن مستقل سینمای مستند در این مراسم با تشریح روند برگزاری این دوره، گفت: از بین ۳۶ مستند راه یافته به این رویداد، ۱۰ مستند برگزیده هیئت داوران برای حضور در جشن بزرگ سینمای ایران در بخش های مستند کوتاه، نیمه بلند و بلند امروز معرفی شدند.
وی افزود: در بخش مستند کوتاه و نیمه بلند «تالان» به کارگردانی محمدصادق دهقانی، «ورس» به کارگردانی جواد وطنی، «پرسپولیس – شیکاگو» به کارگردانی ارد عطارپور، «لوتوس» به کارگردانی محمدرضا وطن دوست و «داداسلطنه» به کارگردانی هادی احمدی انتخاب شده اند.
خان جهانی مستندهای بلند راه یافته به جشن بزرگ خانه سینما را «اسرار دریاچه» به کارگردانی آرمین ایثاریان، «در جستجوی فریده» به کارگردانی آزاده موسوی و کوروش عطایی، «خرامان» به کارگردانی آرش اسحاقی، «زنبورک در گام مینور» به کارگردانی مریم سپهری و «مثل اسمم پگاه» به کارگردانی سودابه بیضایی معرفی کرد.
در پایان این نشست با حضور محمد تهامی نژاد، رئیس هیئت مدیره انجمن مستندسازان سینمای ایران، سعید رشتیان، عضو هیئت مدیره انجمن تهیه کنندگان سینمای مستند و بهزاد خورشیدی، طراح پوستر از پوستردهمین جشن مستقل سینمای مستند ایران رونمایی شد.
دهمین جشن مستقل سینمای مستند ایران ۳۱ مردادماه برگزار می شود. علاقمندان می توانند برای اطلاعات بیشتر به آدرس www.idiaward.com مراجعه یا با شماره تلفن ۶۶۴۱۹۱۹۷ تماس حاصل کنند.